Producenci
Czas i koszty dostawy
 
Dostawa 

W naszym sklepie internetowym realizujemy zamówienia na terenie całego kraju, a także Unii Europejskiej. Asortyment znajdujący się na stanie magazynowym wysyłamy w przeciągu 48h, natomiast towary, które zostaną dopiero wyprodukowane w terminie 7 dni od daty księgowania wpłaty lub wybrania innej formy dostawy.
 


Bezpieczeństwo i gwarancja jakości dostarczanych do Państwa dzieł naszej twórczości gwarantuje ich staranne przygotowanie do wysyłki. Każda paczka jest dokładnie zabezpieczona i przekazana do zaufanych pośredników, z którymi nasza firma ma podpisane umowy. Uśredniony koszt wysyłki to 19,90 zł podczas wyboru przelewu oraz 34,90 zł przy pobraniu. Jest to kwota zawierająca podatek i dotyczy wszystkich produktów. Przy zamówieniu za minimum 600,00 zł automatycznie generowana jest bezpłatna dostawa towaru. Dystrybucja dla zamówień zagranicznych odbywa się na indywidualnych warunkach - kontakt e-mail: shop@max-creative.pl 

Zachęcając Państwa do dekorowania swoich wnętrz naszymi produktami przedstawiamy atrakcyjną ofertę dostawy!
Już przy zakupie dwóch dowolnie wybranych prac wysyłka wyniesie 0,00 zł!
 
Czas dostawy

Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2-5 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem. 
 
 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl