Producenci
Czas realizacji zamówienia

Zamówienie standard

Każdy towar w przypadku płatności przelewem lub płatności online dostępny na naszym stanie magazynowym wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.
Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

Jako firma o charakterze zleceniowym Max Creative nie prowadzi nadprodukcji i kolejno magazynowania towarów. Jedynie niewielkie ilości naszych bestsellerów tworzą grupę, która jest dostępna od razu po złożeniu zamówienia. Taka polityka firmy pozwala nam na ograniczenie przestrzeni magazynowej, oraz eliminację narażenia produktów finalnych na uszkodzenia mechaniczne podczas sortowania i segregacji. Dzięki systemowi zamów-wykonaj-wyślij wysyłka towaru odbywa się bezpośrednio po zakończeniu jego produkcji w terminie nie dłuższym niż 7 dni roboczych od daty księgowania kwoty na koncie lub zlecenia pobraniowego. 

Zamówienie indywidualne

Na dobór dekoracji wpływa wiele czynników, a przede wszystkim nasze własne poczucie estetyki i stylu. Dlatego nie każdy będzie promował ekologiczne rozwiązania jak wykorzystanie drewna. Dla takich Klientów otwieramy szersze horyzonty i pragniemy sprostać Ich wymaganiom. Szkło, metal, plexi, a może wszystko razem?
W celu doboru materiałów, indywidualnego wzornictwa czy wizualizacji przestrzennych prosimy o kontakt pod adresem e-mail shop@max-creative.pl lub pod numerem telefonu 531-100-890. Oprócz sprzedaży naszych produktów wykonujemy też zamówienia Państwa projektów!

Zamówienia hurtowe

W przypadku zamówień hurtowych klienci proszeni są o kontakt w celu przygotowania specjalnej oferty cenowej i daty produkcji. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl