Producenci
Formy płatności

  Płać wygodnie

Formy płatności dostępne dla Klientów Max Creative: 

 Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

 

   Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze towaru u siebie w domu jest najszybszą formą otrzymania zamówionego produktu, który jest dostępny na stanie magazynowym.

 

 Przelewem online 

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez:

- Płatności Shoper


   Raty 

mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.
_____________________________________________________________________________________________________________________

Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Blue Media S.A.

_____________________________________________________
Jako nasz Klient możesz liczyć na nasze wsparcie:

telefoniczne 531-100-890
mailowe shop@max-creative.pldo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl