Producenci
Jak kupować?

 

Zakupy w kilku krokach

Ze względu na rodzaj asortymentu Max-Creative.pl jest sklepem detalicznym, co znacznie upraszcza poruszanie się po nim i wybór odpowiadającego nam produktu. W odpowiednich zakładkach znajdują się tematycznie posortowane towary. Zanim postanowimy o zakupie któregoś z nich warto zmierzyć ścianę, na której ma zawisnąć, czy też zrobić zdjęcie, opisać wymiary i wysłać na nasz adres e-mail: shop@max-creative.pl. Dla wygody i zadowolenia Klientów postaramy się przedstawić wizualizację naszej pracy na Państwa ścianie i odesłać zaraz po jej wykonaniu. 
Jeżeli już wybraliśmy interesujący nasz produkt musimy pamiętać, że do realizacji zamówienia wymagane jest zaznaczenie odpowiednich wartości:

  • Rozmiaru - w przypadku obrazów ażurowych,
  • Grubości sklejki - j.w.
  • Koloru

Nie zaznaczając żadnych z tych opcji domyślnie zamówimy najmniejszą dostępną postać projektu, tj. 60cm (licząc po dłuższym boku) i 6,5mm grubości sklejki. 

  • Formę płatności i dostawy

Stany dostępności

Jako firma o charakterze zleceniowym Max Creative nie prowadzi nadprodukcji i kolejno magazynowania towarów. Jedynie niewielkie ilości naszych bestsellerów tworzą grupę, która jest dostępna od razu po złożeniu zamówienia. Taka polityka firmy pozwala nam na ograniczenie przestrzeni magazynowej, oraz eliminację narażenia produktów finalnych na uszkodzenia mechaniczne podczas sortowania i przekładania. Dzięki systemowi zamów-wykonaj-wyślij wysyłka towaru odbywa się bezpośrednio po zakończeniu jego produkcji w terminie podanym w zakładce czas i koszt dostawy. W przypadku zamówień hurtowych czas realizacji może ulec wydłużeniu. 

Sposoby płatności

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wygody naszych Klientów realizujemy zamówienia poprzez kilka wariantów płatności, które są opisane w zakładce Formy płatności.

Twoje konto - sprawdzanie stanu zamówień

W zakładce https://max-creative.pl/pl/panel w prosty i szybki sposób sprawdzą Państwo status swojego zamówienia, zmienią dane personalne czy uzyskają przypomnienie o zapomnianym haśle dostępu.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl